Zbigniew Bródka ze złotem

Bardzo się ciesze, że ma dla Państwa dobrą, bardzo dobrą wiadomość. Mamy na Olimpiadzie w Soczi już 3 medal i to ten najbardziej cenny złoty. Zbigniew Bródka najszybszy łyżwiarz świata na 1500 metrów!!! Ta wspaniała informacja soboty i myślę, że jeszcze dzisiaj tych dobrych informacji będzie dużo więcej:)ale  nie zapeszając kolejnych medali na razie cieszmy się sukcesem Zbigniewa Bródki.

Przepis na sukces?

Jak się zdobywa złoty medal? Ciężką pracą i talentem, plus jeszcze jedna zmienna odrobina szczęścia. Oglądając dzisiejsze zmagania łyżwiarzy, czekaliśmy z napięciem, bowiem po polaku w rywalizacji zostało kilku dobrych zawodników. Zbigniew Bródka i Polacy czekali co zrobią rywale. Największe emocje wzbudził ostatni przejazd Holendra. Po jego przyjeździe był wynik remisowy z naszym zawodnikiem. Dopiero po sprawdzeniu tysięcznych sekund okazało się, że mamy medal i mogliśmy świętować. Szczęście i 3 tysięczne sekundy wystarczyło by zdobyć złoty medal.

Sukces mimo przeciwności?

Tak naprawdę to w Polsce nie ma warunków do trenowania. Tym bardziej należą się polakowi gratulacje. Może teraz znajdzie się szansa na rozwój tej dyscypliny.

Poniżej wynik 3 najlepszych zawodników

 1. Zbigniew Bródka (Polska)           1.45,006

2. Koen Verweeij (Holandia)           1.45,009

3. Denny Morrison (Kanada)            1.45,22

Dziękujemy za złoto za te chwile radości. Dla Polski te Igrzyska Olimpijskie w Soczi są Złote:)