Trzy główne hasła PiSu

Wczoraj Jarosław Kaczyński przedstawił „Program PiSu 2014” Prezes największej partii opozycyjnej w sejmie wystąpił na tle trzech haseł: Zdrowie Praca Rodzina z którymi idzie do wyborów. Oferta programowa przygotowana przez Prawo i Sprawiedliwość jest dostępna na stronie internetowej tego ugrupowania pis.org.pl.Przeczytać można już na początku odwołania do wartości prawicowych.

Trzy hasła o których wspomniałem mają doprowadzić do wygrania wyborów. Sondażami PiS od dawna już prowadzi, ale nie jest to na tyle silna przewaga by mówić o samodzielnych wyborach. Zaczyna się ofensywa wszystkich partii przed wyborami. Wczorajszą mowę Jarosława Kaczyńskiego na bieżąco komentował obóz rządzący przez media społecznościowe, a to świadczy, że PO na poważnie traktuje rywala i walka o władzę będzie zacięta. Donald Tusk, który nie był ostatnio aktywny, bardzo się wczoraj „ożywił”, można było go zobaczyć wielu miejscach, komentującego słowa Kaczyńskiego.

Zdrowie Praca Rodzina to na pewno sprawy, które potrzebują naprawy. Służba zdrowia ze swoimi kolejkami i z leczeniem pacjentów, bezrobocie i niskie płace, rodzina i choćby brak warunków mieszkaniowych, z tym chce walczyć PiS tylko należy postawić sobie pytania czy swoim programem przekona do siebie wyborców, którzy uwierzą, że Prawo i Sprawiedliwość jest ugrupowaniem mogące naprawić te rzeczy.