Tych meczów nie można przegrać

Home / Sport / Tych meczów nie można przegrać

Już w sobotę na kibiców będzie czekało dużo emocji. Przed nami kolejny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Pierwszy mecz z Kazachstanem delikatnie pisząc nam się nie udał. Chodź już prowadziliśmy 2:0 i już zapisywaliśmy 3 punkty na koncie, to skoczyło się na remisie. Tylko 1 punkt w meczu z Kazachstanem należy uznać, za porażkę, biorąc pod uwagę, że Kazachowie byli uznawani za słabszy zespół. Jednak jak to bywa w sporcie nie decydują kalkulacje przed meczem, ale walka na boisku. Cóż o meczu z Kazachstanem zapominamy i czekamy na dwa dobre występy w kolejnych starciach boiskowych.

Na początek Dania

Drugim meczem w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata nasza drużyna, rozegra z Danią w Sobotę  na PGE Narodowym. Gramy u siebie, miejmy nadzieję, że Warszawie zaprezentuje się taki zespół jaki występował na ostatnich Mistrzostwach Europy

Sytuacjia  Polski Tabela

  1. Dania 3 pkt
  2. Kazachstan 1pkt
  3. Polska 1 pkt
  4. Czarnogóra 1 pkt
  5. Rumunia 1 pkt
  6. Armenia 0 pkt

Czeka nas w sobotę mecz z liderem grupy E czyli Danią, która odniosła zwycięstwo nad Armenią. Wygrany mecz z Danią i Armenią poprawi naszą sytuację. Choć na razie nie jesteśmy w złej sytuacji, to jednak nie można tracić punktów.

Oglądamy i trzymamy kciuki.